Son Paylaşım

Ece Erken'den Demet Şener'e: Güzel tartışmışız

Sonpaylaşım : Ece Erken bir süre önce tartışıp barıştığı Demet Şener ile Instagram hesabı üzerinden yorumlaştı. Erken Şener'e 'Güzel tartışmışız' dedi.

Söylemezsem Olmaz sunucularından Ece Erken, Instagram hesabından kendisi hakkında çıkan bir haberi paylaştı. Haberde yer alan, "Son dönemde adı sürekli barışmalarıyla gündeme gelen Ece Erken Akmerkez'de görüntülendi" cümlesi Ece Erken'i güldürdü.

Bu haberi Instagram hesabından paylaşan Ece Erken, "Son dönemde sürekli barışmalarıyla gündemde olan derken" ifadesini kullandı.

Ece Erken'in paylaşımının altına bir dönem canlı yayında tartışıp barıştığı Demet Şener, "Benden bahsediyorlar canım" diyerek yorum yaptı. Ece Erken de Demet Şener'e "Bak doğru. Ama güzel tartışmışız kabul et. Bir gün tbt yapayım diyorum" şeklinde yanıt verdi.

2018/12/05/ece-erkenden-demet-senere-guzel-tartismisiz.jpg

NE OLMUŞTU?

Ece Erken ile Demet Şener Söylemezsem Olmaz programında sözlü olarak tartışmışlardı. Programın sunucularından Ece Erken Demet Akalın'ın İbrahim Kutluay ile ayrıldıktan sonra yaşadıklarını, "Demet ile İbrahim birlikte yaşıyorlardı. Tam evleneceklerdi, Demet Şener'le İbrahim Kutluay'ın haberleri çıktı. Demet'in eşyalarını almaya gittik, kapıyı açmadılar. Eşyaları kapıya attılar. Demet 1-2 hafta bende kaldı. Çok büyük üzüntü yaşadı." sözleriyle anlatmıştı.

2018/12/05/ece-erkenden-demet-senere-guzel-tartismisiz_1.jpg

Bunun üzerine canlı yayına telefonla bağlanan Demet Şener, Ece Erken'e sinirlenerek, "maşa" dedi. Demet Şener'in "Ece Erken'in söylediği sözlerin gerçeği yansıtmadığını şerefim üzerine yemin ederek söylüyorum" açıklaması üzerine Ece Erken, "Ben de şerefim üzerine yemin ediyorum ki olayları bizzat kendim yaşadım. Hayatım boyunca kimsenin maşası olmadım" şeklinde konuştu.

BARIŞTILAR

Canlı yayında sözlü atışma yaşayarak tartışan Ece Erken ile Demet Şener daha sonra bir mekanda karşılaştı. Yakın arkadaşlarının ikiliyi bir araya getirmesi üzerine Demet Şener ile Ece Erken barıştı. Ece Erken barışma haberini Söylemezsem Olmaz programında duyurdu.

2018/12/05/ece-erkenden-demet-senere-guzel-tartismisiz_2.jpg