Son Paylaşım

Ece Erken'e bir şok daha! Korunma tedbiri

Sonpaylaşım : Demet Akalın'ın ardından Serkan Uçar'ın yengesi Güldeniz Uçar da Ece Erken'e karşı mahkemeden korunma talebinde bulundu.

'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Ece Erken son günlerde davalarla boğuşuyor. Ünlü sunucunun, yakın arkadaşı Demet Akalın ile geçtiğimiz günlerde arası açılmıştı. Ece Erken sunucusu olduğu programda Okan Kurt'un Almanya'da bir kadından para istediğini iddia edince Demet Akalın, Ece Erken'i sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı.

ECE ERKEN MESAJLARI ORTAYA ÇIKARMIŞTI

Bunun üzerine harekete geçen Demet Akalın, Ece Erken'in olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Serkan Uçar ve ailesiyle yakınlaşmıştı. Bu duruma sinirlenen Ece Erken, Akalın'ın kendisine attığı mesajları ortaya çıkararak, "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi ağır sözler söyleyen Demet Akalın, Serkan uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu. Erhan Çelik'in sözlerini sayfasında paylaştı." ifadelerine yer verdi.

BİR KORUNMA TALEBİ DAHA

Ece Erken'in programdaki sözleri üzerine popçu Demet Akalın, Ece Erken'e karşı korunma talebi aldırarak Erken'in hakkında konuşmasının önüne geçti. Hürriyet'in haberine göre; Akalın'ın ardından ünlü sunucuya bir şok daha eski eşi Serkan Uçar'ın yengesi Güldeniz Uçar'dan geldi.

Güldeniz Uçar, “Söylemezsem Olmaz” programında Ece Erken ile Bircan Bali’nin kendisi için küçük düşürücü ve hakaret içerikli sözler söylediğini iddia etti.

İstanbul Aile Mahkemesi, Erken ve Bali’nin 1 ay süreyle Güldeniz Uçar’a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

ECE ERKEN DAVALARLA BOĞUŞUYOR

Erken ve Bali karara aykırı davranırsa 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsi yatacak. Ece Erken’in eski kayınvalidesi Halime Uçar’ın torunuyla görüşebilmek için şahsi ilişki kurulması davası, eski eşi Serkan Uçar’ın da Ece Erken’e nafakanın azaltılması için dava açtığı öğrenildi.