Son Paylaşım

Ece Seçkin’e “Görmemişin Porsche’si olmuş”

Ece Seçkin, doğum gününde nişanlısından Porsche hediyesi aldı. Cengiz Semercioğlu, Seçkin’in Porsche’li paylaşımını değerlendirdi.

Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde 28. yaş gününü kutlamıştı. Ünlü şarkıcıya nişanlısından gelen hediye ise dudak uçuklattı. Seçkin, nişanlısından 600.000 pound değerinde Porsche marka bir araba hediye aldı.

Seçkin, Twitter hesabından hediyesini paylaşarak, “Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin’e “Görmemişin Porsche’si olmuş”

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Seçkin’in Porsche’li 1.50 şansını yorumladı. İşte Semercioğlu’nun o sözleri:

“Görmemişin Porsche’si olmuş tutmuş vitesini kopartmış durumu işte… Belki de Ece yere yakın olduğu için sevgilisi yere yakın bir otomobil almıştır kendisine, kolay binsin diye… Siz bunları yapıyorsanız insanların da sosyal medyadan size yaptıkları densizliklere kızma hakkınız yok demektir.”

Öte yandan ünlü popçuyu Ömür Gedik’te şu sözlerle değerlendirdi:

“Ece doğum günü hediyesinden bahsederken işin içine boy muhabbetini koyup böyle nispet yapan cümleler kurmasa da olurdu aslında. Çünkü hafta sonu nereye gitsem sevgilisinin aldığı Porsche konuşuluyordu. Cömert sevgili kimisinde kıskançlık, kimisinde ise hayranlıkla herkesin dilindeydi yani.”