Son Paylaşım

Eda Ece taciz skandalı hakkında konuştu "Tarafımız belli"

Sonpaylaşım : Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece, Talat Bulut'un taciz skandalı hakkında ilk kez konuştu.

Buğra Gürsoy'un da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla bir kafede oturan Eda Ece, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet eden ünlü oyuncu, Talat Bulut'un 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek'i taciz ettiği iddialarına cevap verdi.

Eda Ece, "Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey'le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey'i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek'in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır." şeklinde konuştu.

2018/06/12/aa.jpg

"ELİNE NE GEÇECEK Kİ..."

Eda Ece, Özge Şimşek'i haklı bulup bulmadığı sorulunca ise, “Kimse durup dururken böyle bir ithamda bulunmaz. Eline ne geçecek ki… Ben de bir kadınım, benim başıma böyle bir şey gelmese bu tarz bir ithamla kendimi sıkıntıya düşürmek istemem. O kız niye böyle bir şey yapsın? Ünlü ya da oyuncu olma gibi bir derdi yok sonuçta, o kız öyle biri değil” yanıtını verdi.

 • USD
  -0,87
  4,6789
 • EURO
  -0,54
  5,4540
 • ALTIN
  -0,76
  190,94
 • PETR
  3,76
  75,8100