Son Paylaşım

Eda Erol sessizliğini bozdu! Alişan yanıtı

Sonpaylaşım : Eda Erol, Buse Varol'un kendisini takip etmesiyle eski nişanlısı Alişan tarafından iddia edilen'takipçi satın aldı' haberlerine yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde Alişan'ın eşi Buse Varol, ünlü şarkıcının eski nişanlısı Eda Erol'u takibe aldı. Bu durumun sosyal medya kullanıcıları tarafından farkedilmesi üzerine Buse Varol ve Alişan'dan açıklama geldi.

Eda Erol'u takipçi satın almakla suçalayan Alişan, "Ulan takipçi satın alıyorsunuz, bari satın aldığınız firmalara söyleyin de biraz dikkatli olsunlar, rezil etmesinler sizi..." ifadelerini kullandı.

"MAĞDUR OLDUM"

Bunun üzerine Eda Erol'dan da bir yanıt geldi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Eda Erol, şu ifadelere yer verdi:

"Son günlerde Instagram hesabım bilgim olmadan, dışarıdan müdahaleye maruz kalmıştı. 11.02.2019 tarihinde bu durumu öğrendiğimde kendimi haber furyasının içinde bulmam kadar garip bir olaydı. Bu vesile ile "bot" terimini ve gerçek kişilerden ekleme durumunu yani siber saldıraya maruz kaldığımı sizlerden gelen mesaj trafiğiyle öğrenmiş oldum. Bugünde dahil olmak üzere hala size gelen takip isteğini lütfen dikkate almayın. Konu ile ilgili hiçbir alakam yoktur. Bu anlamsız durum için açıklama yapmak zorunda kaldım. Bu mağduriyetimden dolayı bilgilendirmek istedim. Sevgiler"

2019/02/14/eda-erol-sessizligini-bozdu-alisan-yaniti.jpg