Son Paylaşım

Emrah'tan oğlu Tayfun'a cevap!

Emrah'ın uzun süre reddettikten sonra nüfusuna aldığı oğlu Tayfun Erdoğan, babasına sitem dolu paylaşım yapmıştı. Emrah'tan da cevap geldi.

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Elyesa'yı kucağına alan ve sıklıkla küçük oğluna olan sevgisini sosyal medyasında paylaşan  babasının fotoğrafını görünce bu durumu içerlemiş ve sitem dolu bir paylaşımda bulunmuştu. 

Tayfun Erdoğan'ın bu paylaşımın ardından Duymayan Kalmasın'ın sunucusu Seren Serengil, konuyu masaya yatırmış ve hem Tayfun'u hem de annesini suçlayan sözler söylemişti. Bunun üzerine Tayfun Erdoğan, isim vermeden Serengil'i hedef alarak; "Bu kadına iyi bakın istedim, sizler o yaşlarda sıcak yataklarınızda uyurken, babanızın size aldığı son model silgilerle oynarken bu kadın belki gençlik cahilliğiyle yaptığı olayın arkasında durdu evladına sahip çıktı. Dedim ya sizler silgilerinizle oynarken, bu kadın giydiği kıyafetlerden bana bez yapıyordu." ifadeleriyle ateş püskürmüştü. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:427px; width:640px" />

"SUSMAK EN GÜZEL CEVAPTIR"

Tayfun Erdoğan cephesinde bunlar yaşanırken, sessiz kalan Emrah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla konuya bakışını belli etti. Emrah, Yunus Emre'nin şu dizeleriyle yaşananlara manidar bir cevap vermeyi tercih etti:

"Edebim El Vermez Edepsizlik Edene, Susmak En Güzel Cevap Edebi Elden Gidene..... "Yunus Emre..."

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:415px; width:640px" />

Meryem Barut/ Sadece Haber

SİBER ERDOĞAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Şarkıcı ve oyuncu Emrah'ın 2014 yılında dünya evine girdiği, iki çocuğunun annesi Sibel Erdoğan da konuya dahil oldu ve kişisel Instagram hesabından Emrah'ın ilk oğlu Tayfun Erdoğan'a göndermeli bir paylaşımda bulundu. Sibel Erdoğan, Mevlana'nın şu sözlerine yer verdi: 

"İnsanı ateş deği, kendi gafleti yakar, herkeste kusur görür, kendisine kör bakar... Bil ki; neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar."

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:412px; width:640px" />

 • USD
  -0,32
  3,7861
 • EURO
  -0,42
  4,6672
 • ALTIN
  -0,37
  161,89
 • PETR
  0,23
  65,1700