Son Paylaşım

Emre Aşık’ın çocuklarına bakıcı dehşeti

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çocuklarına bakıcısı şiddet uyguladı. Sarnıç bakıcıdan şikayetçi olurken, Aşık hem bakıcıdan hem de Sarnıç’tan şikayetçi oldu.

Yağmur Sarnıç ile boşanma davaları süren Emre Aşık’ın çocukları bakıcı dehşetine uğradı. Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı ‘2. Sayfa’ya konuk olarak katılan Yağmur Sarnıç, yaşadığı dehşeti anlattı. Ardından bakıcıdan şikayetçi olduğunu kaydeden Sarnıç, boşanma sürecinde olduğu eski eşi Emre Aşık’ın ise olayı öğrendikten sonra hem bakıcıdan hem de kendisinden şikayetçi olduğunu belirtti.

“BU KADAR KARAKTERSİZ OLDUĞUNU BİLMİYORDUM”

Kendisinden şikayetçi olan Emre Aşık’ın evlilikleri sürecinde çocuklara şiddet uyguladığını belirten Yağmur Sarnıç, “Bu olay yaşandığında ben evdeydim. Çocuklarımı 7/24 evde tutacak halim yok. Gittikleri yer sitenin güvenlikli kamerası olan oyun alanı. Ben o arada evdeyim, oğlumla ilgileniyorum. Bir yardımcı izinli olduğu için, diğer yardımcı kızları parka götürdü. O götürdüğü yerin her yerinde kamera var. Ben çocuklarımı ipsiz sapsız kimsenin bilmediği bir yere göndermedim. Sitenin oyun alanı. Benim haberim olmadan zaten kimse dışarı çıkamaz… Emre Aşık artık benim eşim değil, o görüntüleri izleyince bakamıyor ya kendisi daha önce çocukları defalarca dövdü. Şu an orada rol yapıyor. Ben bu yüzden daha önce de boşanma aşamasına kadar gelmiştim Emre ile ‘o çocuklara el kaldırmayacaksın’ diye defalarca evden kovdum. Ağlayarak eve geldi ‘özür dilerim, bir daha vurmayacağım kızım size’ diye. Bunlara benim öz annem şahit oldu. Evde durmak istemiyordu nefret ediyordu Emre’den çocuklara vurduğu için. Bunları itiraf etsin kendisi. Şu an insanlar bilmiyor iç yüzünü ama Allah yukarıda biliyor iç yüzünü. Kendisinin bu kadar karaktersiz olduğunu bilmiyordum” dedi.