Son Paylaşım

Enis Fosforoğlu’nun kızından duygusal veda

Kalp krizi sonucu 71 yaşında hayatını kaybeden usta oyuncu Enis Fosforoğlu için kızı Seren Fosfosoğlu duygusal bir veda mesajı yayımladı.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Türk sinema ve tiyatrosunun usta ismi Enis Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforoğlu, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden babasını toprağa verdikten sonra duygusal bir yazı kaleme aldı.

Usta oyuncuyu yalnızca ailesinin değil sevenleri ve öğrencilerinin de unutmayacağını belirten Seren Fosforoğlu, “Biliyorum normale dönecek bir süre sonra hayat. Ama içimdeki sızıya sızı eklenecek ve hiç geçmeyecek” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Güzel adam… Babam! Daha demin elim telefona gitti. Uyku tutmuyor. Biliyorum normale dönecek bir süre sonra hayat. Ama içimdeki sızıya sızı eklenecek ve hiç geçmeyecek. Bugün gördümki seni sadece ben ve kardeşim, ailen değil seyircin,öğrencilerin, unutmayacak. Hep biz aile tiyatrosuyuz derdin. Kadromuz için aile gibiyiz derdin. Aile olmaya hep önem verdin. Anne baba ayrı büyüdüğün halde kendi aileni kurup baba gibi baba oldun bize. Bugün kocaman bir aile yolcu etti seni. Tiyatrodaki tören, camii doldu taştı. Ne güzel kalıcı olabilmek. Ne güzel temiz bir isim bırakabilmek. En büyük mirasım sahnede bana öğrettiklerin ve soyadım. İnancım daha iyi bir yerde olduğunu söylüyor. Çok yoruldun. Orada dinlen ve huzurda ol. Seni seviyorum! Senin dediğin gibi ‘Dört dikişli kalbinin can parçası’ kızın bu tarafta seni yaşatmaya devam edecek. Söz… #enisfosforoğlu #babakızaşkı

Seren Fosforoğlu (@serenfosforoglu)'in paylaştığı bir gönderi ()