Son Paylaşım

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi neden yayınlanmıyor?

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin iki haftadır ekrana gelmemesi merak konusu olurken açıklama dizinin oyuncusu Oktay Kaynarca'dan geldi.

ATV'de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi bulunan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin iki haftadır yayınlanmamasının nedeni ilk olarak ABD'de tatil yapan oyuncu Deniz Çakır'dan kaynaklandığı ileri sürülmüştü. Hatta dizinin fanları Deniz Çakır'a fena yüklenmiş Çakır'da tokat gibi bir cevap vermişti.

Açıklama dizi yapımcılarından değil dizinin usta oyuncusu Oktay Kaynarca'dan geldi. Almanya'da bulunan Oktay Kaynarca İnstagram'dan yaptığı açıklamada, dizinin yayınlanmamasının nedeninin yeni yıl ile birlikte bütçelerin yeniden yapılandırması olduğunu söyledi.

Kaynarca şu açıklamayı yaptı:

 "Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir.Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir..İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz.."

İşte o paylaşım;

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:409px; width:640px" />

Açıklamadan anlaşılıyor ki bunu fırsat bilen Deniz Çakır ABD'ye tatile, Oktay Kaynarca ise Almanya'ya yeni yapacağı yatırım için iş görüşmelerine gitmiş...

" style="height:400px; width:640px" />

 • USD
  -0,32
  3,7861
 • EURO
  -0,42
  4,6672
 • ALTIN
  -0,37
  161,89
 • PETR
  0,23
  65,1700