Son Paylaşım

Fahriye Evcen hamilelik kilolarıyla dikkat çekti

Sonpaylaşım : Burak Özçivit'in eşi 4 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda aldığı kilolar ile dikkat çekti.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in Instagram hesabından yaptığı paylaşım oldukça dikkat çekti. 4 aylık hamile olan güzel oyuncunun artık uygun fiyata bulduğu hamile kıyafetlerini giymeye başladığı iddia edilmişti. Fahriye Evcen'ın Instagram'dan yaptığı paylaşım ise bu haberleri doğrular nitelikte.

Tamamen siyahlara bürünen güzel oyuncunun basen ve karın bölgesinden aldığı kilolar göze çarptı. 

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit 2017 yılında dünyaevine girmişti. Her fırsatta çocuk istediğini dile getiren Fahriye Evcen hamile olduğunu öğrenince çok duygulanmıştı.

2018/12/05/fahriye-evcen-hamilelik-kilolariyla-dikkat-cekti.jpg

32 yaşındaki güzel oyuncu Almanya'nın Solingen şehrinde dünyaya geldi. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in doğacak çocukları ise Türkiye'de dünyaya gelecek.

Öte yandan 4 aylık hamile olan Fahriye Evcen bebek haberini alınca eşi Burak Özçivit ile birlikte Almanya'ya ailesinin yanına gitmişti. Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'in ailesini yaşadığı Düsseldorf şehrinden ev yatırımı yapacağı iddia edilmişti.