Son Paylaşım

Farah Zeynep Abdullah kalbini Doğu Demirkol’a kaptırdı!

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Ahmet Rıfat Şungar’la ilişkisine son veren Farah Zeynep Abdullah, yeni bir aşka yelken açtı…

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, aradığı mutluluğu meslektaşında buldu.

Ünlü oyuncu Doğu Demirkol ile sürpriz bir aşka yelken açan Farah Zeynep Abdullah, Ahmet Rıfat Şungar ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla noktalamıştı. 

Ahmet Rıfat Şungar

Öte yandan Şungar ile Demirkol, ‘Ahlat ağacı’ filminde birlikte rol almıştı…

Doğu Demirkol kimdir?

Mersinli bir anne ve Balıkesirli Çerkez bir babanın oğlu olan Doğu Demirkol, 6 Eylül 1985 tarihinde dünyaya geldi. Tam ismi Aydın Doğu Demirkol’dur. Üniversite eğitimini bilgisayar mühendisliği üzerine tamamlayan Doğu Demirkol, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz yarışmasına katıldı ancak finale gitmeyi başaramadı. Farklı alanlara ilgi duyduğu ve pek çok konuda yetenekli olduğu bilinen genç oyuncu, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı komik paylaşımlarla dikkat çekti.

Doğu Demirkol

BKM Mutfak ekibinde yer alan Murat Gençoğlu ile yolunun kesişmesi ardından Güldür Güldür programına dahil oldu. Başrollerinde usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı bir Ali Atay filmi olan Ölümlü Dünya’da beyazperdeye adım atan Doğu Demirkol, son olarak, yönetmenliği Nuri Bilge Ceylan tarafından üstlenilen bir sanat filmi olan Ahlat Ağacı’nın başrollerinden birini üstlendi, buradaki Sinan karakteriyle büyük bir beğeni kazandı.