Son Paylaşım

Ferdi Tayfur hakkında şok suçlama

Sonpaylaşım : Usta sanatçı Ferdi Tayfur'un dolandırıcılığa karıştığı iddia edildi.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programda Ferdi Tayfur hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Yayına telefonla bağlanan ve mağdur olduğunu belirten bir kişi usta şarkıcının dolandırıcılığa karıştığını söyledi.

Mağdur kişi, Bolu'nun Mudurnu ilçesinde tesis içinde devremülk satın aldıklarını ancak satışı yapan kişilerin dolandırıcı çıktığını ve Ferdi Tayfur'un bu kişilerin ortağı olduğunu iddia etti. Yayına telefonla bağlanan kişi, 2018 yılında teslim edilmesi gereken dervemülkün paraları alındıktan sonra vaat edilen bölgeye inşaat yapılmadığını açıkladı. Bu kişilerin Ferdi Tayfur'a güvendiğini belirten kişi, Tayfur'un da bu projeden para aldığını ifade etti.

Telefonla yayına bağlanan mağdurlar bu projeye Ferdi Tayfur'a güvenerek girdiklerini ve kendilerinden ciddi paralar alındığını söylediler. Proje müdürünün söylediğine göre ise projenin maliyeti 300 milyon TL. 

"BÖYLE ŞEYLERE TENEZZÜL ETMEM"

Söylemezsem Olmaz programında iddialara yanıt veren Ferdi Tayfur ise şu açıklamayı yaptı:

"Hayatımda böyle şeylere tenezzül etmedim, konuşan kişi yanlış konuşuyor. Ben rahatsız olduğum için uğraşamam diyerek projeden ayrıldım. İşin sahibi kişilere tapularını verdi. Tapular gecikmiş olabilir ama veriyorlar. Benim bu kişilerle ortaklığım da yok. Allah bana kul hakkını nasip etmesin. Ben şimdi parayı ne yapayım?"