Son Paylaşım

Ferhat Göçer ile Ömür Gedik ayrıldı mı?

Sonpaylaşım : 11 yıldır birlikte olan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik ilişkilerine son noktayı koydu. Göçer, bu ayrılığın ardından flaş bir karar aldı.

Yaklaşık 11 yıldır birlikte olan ve önümüzdeki yaz nikah masasına oturacakları konuşulan Ömür Gedik - Ferhat Göçer çiftinden hayranlarını şoke eden bir haber geldi. Ünlü çiftin, ilişkilerine son noktayı koyduğu öğrenildi.

Yine Göçer'in bu ayrılıktan sonra apar topar evi terk ettiği ve kendi evine geçtiği iddia edilirken, gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından iki taraftan da henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

Daha önce üç kez evlenen Ferhat Göçer, ilk evliliğini daha ünlü olmadan önce Doçent Berna Hocaoğlu ile yapmıştı. Bu evliliğinden ise Yağmur adında bir kızı olmuştu.

İkinci evliliğini de yine kendi gibi doktor olan Meltem Hanım'la 1998'de yapan Ferhat Göçer, üçüncü evliliğini ise Ayla Göksel ile 2001 yılında gerçekleştirmişti. Ayla Göksel ile 7 yıl evli kalan ve 2008'de boşanan Göçer'in Can adını verdikleri 2006 doğumlu bir de oğlu bulunuyor.

Ömür Gedik ise Ferhat Göçer'den önce sadece bir evlilik yapmıştı. 1991 yılında henüz 21 yaşındayken Doğan Holding İcra Kurulu Üyesi Soner Gedik'le nikah masasına oturan güzel isim, 1992 yılında bu ilişkiyi noktalamıştı. Çiftin bu evlilikten Tayga adında bir kızı dünyaya gelmişti.