Son Paylaşım

Ferhat Göçer'den flaş karar! Basın toplantısını iptal etti

Sonpaylaşım : Kızı Yağmur Göçer'in canlı yayında yaptığı açıklamaların ardından basın toplantısı düzenleyeceğini duyuran Ferhat Göçer flaş bir karar aldı.

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, geçen gün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu oldu. Programda "En büyük yaram babam" diyen Yağmur Göçer, gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

Yağmur Göçer'in tüm Türkiye'nin önünde yaptığı açıklamaların ardından baba Ferhat Göçer de bir açıklama yayınlayarak Çarşamba günü basın toplantısı düzenleyeceğini duyurmuştu.

Ancak ünlü şarkıcıdan flaş bir karar geldi. Şarkıcı, basın toplantısını iptal edip yazılı bir açıklama yaptı.

"Kızım Yağmur'un daha fazla zarar görmemesi adına bu konuyla ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapıyorum" diyen Ferhat Göçer'in açıklaması şöyle:

'HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMADIM, KAÇINMAYACAĞIM'

"İki tane evladım var hiçbir zaman birini diğerinden ayrı tutmadım, ikisini de dünyadaki en değerli varlıklarım olarak çok sevdim ve seveceğim. Yağmur'un donanımlı, kendi ayakları üzerinde duran bir birey olması adına, gerek sağlığı, gerekse eğitimi için bugüne kadar maddi ve manevi hiç bir fedakârlıktan kaçınmadım, bundan sonra da kaçınmayacağım. Bir baba olarak iyi bir evlat yetiştirebilmek için gördüğüm yanlışları uyarmak, müdahale etmek ve her koşulda onun yanında olmak bu hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir. Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması, magazine daha fazla yansımaması ve Yağmur'un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim. Magazin dünyasından ricam kızımın içinden geçtiği zorlukların hassasiyetini göz önünde bulundurarak bugüne kadar göstermiş oldukları özeni devam ettirmeleridir. Bu zor süreçte gerek kendi adıma gerek kızım adına göstereceğiniz anlayış ve destek için şimdiden teşekkür ediyorum."