Son Paylaşım

Feyza Aktan’dan boşanma iddialarına yanıt!

Bir süredir Özcan Deniz ile boşanacakları konuşulan Feyza Aktan, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz sene Mart ayında nikah masasına oturan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin, boşanacaklarına yönelik iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin çekişmeli olarak boşanacakları konuşulurken, Feyza Aktan kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile kafaları karıştırdı.

VEDA MI YALANLAMA MI?

Özcan Deniz ile birlikte yer aldığı bir kareyi paylaşan Feyza Aktan, bu fotoğrafın altına yazdıklarıyla akıllara, “Veda mı etti, yalanlama mı yaptı?” sorularını getirdi.

Aktan, “Hayat arkadaşım.. aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin.. Yerim hep başının üzeri oldu. Ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin!” ifadelerine yer verdi.

YAYIN YASAĞI BELGESİ ORTAYA ÇIKTI

Boşanma iddialarının ardından Feyza Aktan Instagram paylaşımıyla kafaları karıştırırken bu sefer ikilinin söz konusu davasının yayın yasağı olduğu öne sürülen belge sosyal medyada yayınlandı.