Son Paylaşım

Gönül Yazar’dan genç aşkına jest

Gönül Yazar, kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden’e sosyal medyada jest yaptı. Ünlü sanatçı, Instagram hesabından aşkını ilan etti.

Gönül Yazar’ın kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 51 yaşındaki Rüzgar Mağden ile 83 yaşındaki Gönül Yazar’ın aşkı bu kez sosyal medyaya taşındı.

“Çocuk kalpli sevgilim”

Rüzgar Mağden, Instagram hesabından Gönül Yazar’ın fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü:

“Gönül Yazar çocukluk aşkım, seninle gurur duyuyor ve seni seviyorum. O kadar doğru, zarif ve güzel bir kadınsın ki maskeli, yalancı, vs. insanlardan beni kurtardığın ve bana aşkı tattırdığın için sana çok teşekkür ederim. Çocuk kalpli sevgilim.”

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Gönül Yazar ise sevgilisinin bu jestine cevap verdi. Yazar, “Sevgilim Rüzgarım biz çok yakıştık. iyi insanlar bize yeter sağolsun iyi kalpliler… Kalbim artık senin için atıyor. sonsuza kadar bu böyle, seviyorum seni Aşkım” diyerek Rüzgar Mağden’e aşkını ilan etti.

Sanatçı Yazar, kendisinden 32 yaş küçük sevgilisini eleştirenlere, “51 yaşında adamın neresi çıtır? Benim ne kabahatim var, ondan daha büyük olmak mı kabahat? Bana ‘Senin için her şeyi sırtlanmayı göğüslemeye hazırım’ dedi” şeklinde yanıt vermişti.

Yazar, katıldığı canlı yayında, “Ne ben ondan başkasına bakarım, ne de o benden başkasına bakar. Hayatta hiç kimseye Rüzgar’a güvendiğim kadar güvenmedim. Ben böyle aşk görmedim, onu çok seviyorum” sözleriyle Rüzgar Mağden’e olan aşkını Türkiye’ye duyurmuştu.