Gülben Ergen’e Yeşim Salkım’dan kasetli gönderme!

Yeşim Salkım, ‘Katil Uşak’ isimli single çalışmasının yeni klibinde ‘video kaset’ izlediği görüntüler Gülben Ergen’e gönderme yaptığı şeklinde yorumlandı.

Yeşim Salkım, yeni klibinde ‘video kaset’ izlediği görüntülerle Gülben Ergen’e gönderme yaptı.

Uzun süren sessizliğini ‘Katil Uşak’ isimli single çalışmasıyla bozmaya hazırlanan Yeşim Salkım, video klip teaserıyla dikkat çekti.

Yeşim Salkım yeni şarkısında ‘Görücem daha ben onu, atmadım son golü’ sözlerinin yer aldığı ‘Katil Uşak’ şarkısı şimdiden merak uyandırdı.

Yeşim Salkım ile Gülben Ergen kavgasında ne olmuştu?

2007 yılında bir magazin programında Ergen’in evli işadamı Tolga Duğles ile birlikte çekilmiş bir görüntüsü paylaşıldı. Görüntülerin ardından Seren Serengil sosyal medya hesabından Ergen’in “Evli erkekleri yoldan çıkarma alışkanlığı” olduğunu yazdı, daha sonra sildi.

Daha sonra Salkım konuyla ilgili konuştu. Ergen’in eski kocası Hakan Uzan’la birliktelik yaşadığını söyleyen Yeşim Salkım şu ifadeleri kullanmıştı:

“Gülben yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım. Zamanında onun yüzünden çok veto yedim. O zamanki eşimle Gülben’in ilişkisi için dedektif tuttum. Bunlar yüzünden kanserin eşiğinden döndüm. Maddi-manevi büyük zarara uğradım. Gülben, Seren Serengil’in evlenmek üzere olduğu kişiyle beraber oldu. Ama artık onun başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim.”