Son Paylaşım

Gülşen Yüksel'den Kerimcan Durmaz'a isyan

Sonpaylaşım : Gülşen Yüksel, annesini kaybeden Hande Erçel'e, "Bazlama suratlı" diyen Kerimcan Durmaz'a "Vicdanın rahat mı?" dedi.

Programa başlarken Hande Erçel'in hayatını kaybeden annesinin cenaze görüntülerini izleyen sunucular, Erçel hakkında sosyal medyada olumsuz yorum yapan kişilere canlı yayında isyan etti. Gülşen Yüksel Salt, Erçel için ''Bazlama suratlı'' diyen Kerimcan'ı sert bir dille eleştirdi.

"VİCDANIN RAHAT MI?"

Gülşen Yüksel Salt, şu sözlerle Kerimcan ve diğer kötü yorum yapanlara sitem etti:

"Şimdi bu kızın canını acıtmak için dalga geçenler, demediğini bırakmayanların içi rahat mı merak ediyorum. Hastane odasında yaşam mücadelesi veren bir anneyi kızıyla yaralamaya çalışanların vicdanı rahat mı? O anne hastalığını yenmeye çalışırken diğer yandan da kızına kalkan olmaya çalıştı.

2019/01/14/gulsen-yukselden-kerimcan-durmaza-isyan.jpg

Ama siz biraz daha tık almak ve takipçi sayınızı artırmak için Hande ile ilgili öyle şeyler yazdınız ki 'Bazlama suratlı' dediniz 'Bıktım bu bazlamadan' dediniz. Ne hastalığı ne hastayı dikkate aldınız. Kanser hastası insanın morale ihtiyacı vardı ama siz dikkate almadınız. Şimdi bütün samimiyetsizliğinizle Hande'ye başsağlığı dilediniz."