Son Paylaşım

Gupse Özay, Barış Arduç ile aşklarını anlattı

Barış Arduç ile yaşadığı aşkla ilgili konuşan Gupse Özay, yakışıklı oyuncunun hayranlarının kendisini sevmediğini de söyledi.

Posta Gazetesi'nde Oya Çınar'a röportaj veren Gupse Özay, yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile 3 yıldır devam eden ilişkileri hakkında konuştu.

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Deliha 2 filminin gösterimleri için şehir şehir gezecek olan Gupse Özay, 3 yıl önce çektiği Deliha'nın setinde tanıştığı ve aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Barış Arduç ile ilişkilerini anlatırken kendisine yöneltilen "çirkin" eleştirilerine de açıklık getirdi.

"GÜLÜYORUM HALLERİNE"

Güzellik kaygısını tersine çevirdiğini söyleyen Gupse Özay, ancak Arduç'un hayranları tarafından sevilmediğini belirtti. Özay, "Ben güzellik kaygısını tersine çeviriyorum! Çocuklar beni seviyor ama ergen kesim beni görmek istemiyor ve reddediyor. Valla gülüyorum hallerine. Keşke doktora gitseler, orada bana abuk subuk yorumlar yapacaklarına." dedi.

"AŞIK OLDUK, NE YAPALIM?"

Ayrıca Gupse Özay, "Popüler biriyle birlikte olmak değil ama sürekli ilişkimizin merak uyandırması, konuşulması sinir bozucu. Stres yaratıyor. Aşkın çirkin/güzel, popüler/değil diye bir hesabı olmaz ki...Öyle denk geldi ve aşık olduk. Ne yapalım yani" dedi.