Son Paylaşım

Gupse Özay'dan samimi itiraf! "Babam küser diye..."

Deliha 2 vizyona giren Gupse Özay, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda birbirinden samimi itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz hafta Eda Ece ve Aksal Bonfil ile başrollerini paylaştığı, kendi yazıp yönettiği Deliha 2'nin vizyona çıkmasıyla birlikte film gösterimlerine katılan Gupse Özay, geçtiğimiz gün Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı.

Özay biribirinden ilginç sorulara tüm samimiyetiyle cevaplar verirken, sevgilisi Barış Arduç hakkında da merak edilenleri anlattı. Her ikisinin ünlü olmasının dezavantajları olduğunu anlatan Özay, " İkimizin de ünlü olması iyi bir şey değil. Sinemaya gitmeyeli 2 sene oldu. Ama aşk bu. İnsan ünlü diye aşktan vazgeçer mi?" dedi.

"BABAM KÜSER DİYE ÖPÜŞMÜYORUM"

Öte yandan filmlerinde genellikle öpüşme sahnesi yazmadığını söyleyen Gupse Özay'a sebebinin sorulması üzerine ise başarılı oyuncunun cevabı bir hayli şaşırttı. Özay, "Ben öpüşme sahnelerinde babam küser diye oynamıyorum. Babam muhafazakâr değil ama hoşlanmaz gibi geliyor bana. Çok gerekli bir sahnede atıyorum öpüşmem gerekir, belki yaparım. Ama rahatsız olacaklarını bile bile yapmam. Komedide çok gerekli olduğunu düşünmüyorum zaten." dedi.