Son Paylaşım

Hadise hayranlarından 'demir parmaklık' tepkisi!

Sonpaylaşım : Manavgat'ta konser veren Hadise'nin hayranlarıyla koruyucu demir parmaklıkların arkasından selamlaşması sosyal medyada tepki çekti.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 22'nci Barış Suyu Festivali kapsamında konser veren Hadise'nin paylaştığı fotoğraf olay oldu.

Yaklaşık 10 bin kişiye konser veren Hadise, sahne önündeki koruyucu demir parmaklıklardan hayranlarıyla selamlaştı.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Hadise'ye kullanıcılardan tepki geldi.

'EN İTİCİ FOTOĞRAF'

Hadise bu fotoğrafı kendi Instagram hesabından yoruma kapalı olarak paylaşmıştı. Fotoğrafın, diğer sosyal medya platformlarında yayılmasının ardından Hadise'ye kötü yorumlar gecikmedi.

Sosyal medya kullanıcıları, 'Bu ne hal halkı aşağılar gibi', 'Gördüğüm en itici fotoğraf', 'Bu yaptığı hayranlarına saygısızlık', 'Çok çirkin bir görüntü', gibi yorumlar yaptı.

2018/08/12/klh.jpg

'AYAĞIMDAN SAKATLANDIM'

Öte yandan, konser sırasında hayranlarıyla sohbet eden Hadise, Hadise, son zamanlarda çok zor günler geçirdiğini belirterek, “En kötü günde bile seyircim bana en büyük güç olmuştur. Çünkü kolay günler geçirmiyorum. Ayağımdan sakatlandım. Şu an bir şey belli olmuyor arkadaşlar, önceki konserde görecektiniz. Ayağımda böyle iğrenç bir bot vardı. Hatta bana 'Bu yeni moda mı?' diye sordular. Bugün böyle aralarda ayağım takılabilir. O yüzden şimdiden özür diliyorum. Çok mutluyum, artık normal ayakkabı giyebiliyorum" diye konuştu.

(Posta)