Son Paylaşım

Hadise ile Derya arasındaki kazan kaynıyor

Hadise ile kardeşleri arasındaki kazan yine kaynıyor. Güzel şarkıcı bu kez kardeşi Derya’yı Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

Hadise ile kardeşleri arasındaki zaman zaman yükselen gerginlik devam ediyor. Ünlü şarkıcı bu kez Derya Açıkgöz ile ters düştü. Kardeşinin masraflarını karşılamayı bırakıp onu Belçika’ya gönderen ünlü şarkıcı, Derya Açıkgöz’ü Instagram hesabından da takip etmeyi bıraktı.

Günaydın‘dan Ömer Karahan’ın haberine göre; Hadise, ablası Hülya ve kardeşi Derya’nın arası; anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün canına kastetmesinden sonra açılmıştı. Önce anne Açıkgöz Belçika’ya dönmüş, ardından ünlü şarkıcıHadise ile arası açılan abla Hülya da gitmişti.

Hadise, modacılık yapan kız kardeşi Derya ile bir süre önce barışmıştı. Kriz atlatılmış gibi görünse de gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı.

Kardeşinin İstanbul’daki ev kirası ve diğer masraflarını karşılayan HadiseÖdeme yapmayı bırakınca Derya Açıkgöz de Belçika’ya ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı.

HadiseAçıkgöz ve ablası Hülya Açıkgöz, sosyal medyada birbirlerini takip etmiyor. Ünlü şarkıcı, bir süre önce kardeşi Derya’yı takip etmeyi de bıraktı.