Son Paylaşım

Hadise: Size söz hakkını veren kim?

Hadise, “Tüm kadınlara…” başlıklı sosyal medya paylaşımı ile konuşuluyor. Güzel şarkıcı, “Benim hayatım, benim vücudum” çıkışıyla gündeme oturdu

Hadise, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme geldi. Aldığı kilolar ve kıyafet seçimleriyle sık sık eleştirilen ünlü pop şarkıcısı, “Benim hayatım, benim vücudum” çıkışıyla magazin gündemine oturdu.

Instagram’da yaklaşık 10 milyon takipçisi bulunan güzel popçu, “Tüm kadınlara…” başlıklı bir video yayınlayarak altına şu notu düştü:

Ben Hadise.
Şu an benim ismimi unutun.
Ben bir kadınım, özgür bir kadın.
Acıları olan ama gülmekten vazgeçmeyen. 
Dans etmekten korkutulan ama boyun eğmeyen!
Hayattan endişe eden ama yaşamayı seven!
Çevresi kalabalık ama yalnız yürüyen.
Bazen tatlı bazen sexy, ben nasıl istersem.
Benim nasıl göründüğümden kime ne?
Benim hayatım ve benim vücudum değil mi?
Size söz hakkını veren kim?
Makyajı severim ama istersem makyajlı istersem makyajsız gezerim.

Lütfen sen de korkma, hayatına karıştırma.

Kendini sev.

Kendine güven.

Nasıl istersen onu yaşa! Ve gülmeyi asla unutma!

Olur mu?

Sosyal medya üzerinden sık sık güven mesajları yayınlayan 34 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz günlerde makyajsız bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı. Hadise’nin cesur çıkışı sosyal medyada takdir toplamıştı.

Hadise geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Yves Ruth ile görüntülerini paylaşmıştı. Çift, ayrıca diğer arkadaşlarıyla birlikte yemekte görüntülenmişti. Güzel popçu ve Yves Ruth’un birlikte oldukları iddia edilmişti. Ancak Yves’in Hadise’nin dansçısı olduğu ortaya çıktı.

22 Ekim 1985’de Belçika’da dünyaya gelen Hadise’nin, geçtiğimiz yıl annesi ve kardeşleriyle arası bozulmuştu. 34 yaşındaki şarkıcının annesi Gülnihal Açıkgöz, intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Bu durum ailenin arasında soğuk rüzgarlar esmesine sebep olmuştu. Ancak dargınlık bir süre sonra bitti. Kısa süreli küslüğün son bulmasının ardından güzel şarkıcı ve annesi geçen günlerde tatilde görüntülendi. Sosyal medyayı aktif kullanan popçu, annesiyle birlikte verdikleri tatil pozunu Instagram hesabından paylaştı. Güzel şarkıcının gönderine beğeni ve yorum yağdı. 150 binden fazla beğeni alan gönderi sosyal medyada gündeme oturdu.