Son Paylaşım

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in radikal kararı!

Bir reklam filminde bir araya gelen ünlü çift Halit Ergenç ve Bergüzar Karel çocuklarıyla ilgili aldıkları radikal kararı açıkladı…

Serinin ilk filmi, Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve Başkan Yardımcısı Şükran Güzeliş’in ev sahipliğinde, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in yanı sıra iş insanları, sanat dünyasından ünlüler ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla gösterildi.

‘İş ortamına sokmayız’

İlk kez bir reklam filminde birlikte kameraların karşısına geçen ve reklam kampanyası için 3,5 milyon TL aldıkları öne sürülen Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, güzel bir işbirliği olduğunu belirterek mutluklarını ifade etti. İkili, doğacak olan ikinci çocuklarıyla birlikte aile olarak reklam filminde yer alıp almayacaklarının sorulması üzerine “Onları hiçbir zaman iş ortamına sokmayız. Yine ikimiz oluruz” diyerek aldıkları kararı ilk kez açıkladılar.

Sade bir isim düşünüyoruz

Doğacak olan bebekleri için henüz bir isim netleştirmediklerini söyleyen Korel, “Ali gibi sade ve eski bir isim düşünüyoruz” dedi.

Hamileliğin ilk aylarında tuzlu ve ekşi yiyecekler aşerdiğini ifade eden Bergüzar Korel, “Ali’de hiç yaşamamıştım. Bunda limon, erik aşerdim. Ali, bebeğin erkek olmasından dolayı çok mutlu” diye konuştu. 

Yakın çevresine doğum için hediye istemediğini söyleyen ünlü oyuncu, bunun yerine Çocuk Esirgeme Kurumu’na veya başka vakıflara bağış yapılabileceğini belirtti.