Son Paylaşım

Hamile Müge Boz’u gelen yorular kızdırdı!

8 aylık hamile Müge Boz’un verdiği pozlar tartılışmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, gelen olumsuz yorumlara cevap verdi 

Doğum için gün sayan Müge Boz geçtiğimiz günlerde ünlü fotoğrafçı Fırat Meriç’e cesur pozlar vermişti.

Ünlü oyuncu Müge Boz, hamilelik sürecinde kendini daha kadınsı hissettiğini belirtip, “Hayatımın en önemli dönüm noktalarından birini bu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim. Konsepti ben belirledim, kıyafetleri de kendim seçtim” ifadelerini kullandı.

Bu pozlar sonrası Müge Boz, kendisine gelen “Anne olacaksın. Hala oranı buranı açıp fotoğraf atıyorsun” yorumuna şu cevabı verdi:

“Evet anne olucam. Bu seni neden bu kadar alakadar etti? Anne olma kuralları var sanırım ve sen bunun kitabını yazmışsın! Ders ver de hepimiz öğrenelim.. “

Müge Boz, pozlarını eleştiren bir diğer takipçisi “Şu kılıkta poz verirken hiç utanmadınız mı? Ben bir bayan olarak utandım. Vay dünyanın haline” yazan takipçisine ise, “Utanmadım aşkım, çünkü neden utanayım?” cevabını verdi.

Müge Boz’dan iddialı hamile pozları!

Anneanne yöntemlerini denediler!

Bebeğini kucağına almak için gün sayan hamile oyuncu, sürpriz olması adına bebeğinin cinsiyetini öğrenmemeyi tercih etti.

Bebeğin cinsiyetini doğumla birlikte öğrenecek çift sosyal medyada bebeğin cinsiyeti ile ilgili bir video paylaştı, “Büyüklerimiz nasıl yaptıysa öyle, eskiden ultrason falan filan yokken, bebeklerin cinsiyetleri nasıl tahmin ediliyordu dersiniz? Biz de bir cengaverlik yaptık öğrenmeyeceğiz cinsiyeti dedik ama meraktan da ölmek üzereyiz. 16 tane anneanne yöntemi varmış, cinsiyeti önceden tahmin etmek için. Biz hepsinin testini yaptık.”