Son Paylaşım

Hande Yener ve Demet Akalın aynı sahnede!

Hande Yener, Vize Tarih ve Kültür Festivali’nin kapanışında Demet Akalın ile aynı sahnede olacaklarının müjdesini verdi.

Hande Yener ve Demet Akalın geçmişte iyi arkadaştı. Kavga ettikleri dönem Hande Yener, Sinan Akçıl’la beraberdi. Sinan Akçıl ve Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un oynadığı bir bilardo maçında  Akçıl kaybedince, Akalın sosyal medya hesabından “İnşallah aşkta kazanırsın” yazdı. Bunun üzerine Hande, “Ben bunda bir iyi niyet görmüyorum” dedi. İki arkadaş arasındaki kavga böyle başladı.

Daha sonra Hande, Demet’in bebeğine Instagram’dan kaka emojisi gönderdi. Demet de Hande’ye senin yıldızın söndü artık imasında konser listesini yolladı. Ve daha neler neler…

Bütün bu skandallara rağmen ikili geçen aylarda barışmıştı.

‘KÜSLÜK SON BULDU’

Dün akşam da konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hande Yener, Demet Akalın ile bir projede buluşacaklarını söyledi:

”Demet Akalın ile yıllardır sevenlerimizi çok üzdük. Zaman zaman hatalar yaptık. Ama artık olgunlaştık. Bu küslük son buldu. Yakında büyük bir projede birlikte olacağız. Aynı sahneyi paylaşacağız.’