Son Paylaşım

Hanife Gürdal, havuz pozuyla eleştirileri ti’ye aldı

İzdivaç programında adını duyuran Hanife Gürdal, ‘İyice soyundun’ eleştirilerini havuzda yaptığı paylaşımla ti’ye aldı.

Tesettürden çıkan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, sosyal medyadan kendisine gelen ‘İyice soyundun’ eleştirilerini ti’ye alan bir paylaşım yaptı.

Başörtüsünü çıkarmasıyla gündem olan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, gelen eleştirileri umursamadığını gösteren bir paylaşıma imza attı.

Havuzda olduğu bir fotoğrafı paylaşan Gürdal, “Havuz pozu da geldiğine göre ahlak bekçisi tayfa çullanabilir” yazdı.

Hanife Gürdal kimdir?

Önce ATV’de yayınlanan Esra Erol’da tanınan, programdan kovulduktan sonra Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına transfer olan gelin adayı Hanife Gürdal’ı, tüm Türkiye tesettürlü olarak tanımıştı.
Yarışmada sergilediği tavırlardan dolayı dikkat çeken, programdan sonra da paylaşımları ve yaptıklarıyla gündemdeki yerini koruyan Hanife Gürdal, radikal bir kararla başörtüsünü çıkarma kararı almıştı.

Tesettürden çıkması eleştirilmişti 

Eski Instagram hesabını kapatarak yenisini açan gelin adayı, buradan açık fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Tesettürden çıkma kararıyla bir kesimin tepkisini çeken Gürdal, eleştiri yağmuruna tutulmuş, “Gittikçe açılıyorsun” yorumlarına maruz kalmıştı.

‘Kıyafetlerim usturuplu’ açıklaması

Açıldıktan hemen sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Gürdal “Ben sadece başımı açtım, kıyafetlerim usturuplu” demişti.