Son Paylaşım

Hatice çıkan haberlere ateş püskürdü!

Sevgilisi Ali Kemal Sarı’dan doğum gününde evlilik teklifi alan ünlü şarkıcı Hatice, eski sevgilisinin mekan bastığı yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Hatice, bir süredir ilişki yaşadığı sevgilisi Ali Kemal Sarı’dan doğum gününde evlilik teklifi aldı. 

Hatice o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Eski sevgilisinin bulundukları mekanı bastığı, şarkıcının zor anlar yaşadığı yönünde 2. Sayfa’da çıkan habere Hatice ateş püskürdü.

‘Mutsuzluk kokularınız buraya kadar geliyor’

Sosyal medya hesabından açıklama yapan şarkıcı, “Kendi çıkarlarınız için yaptığınız saçma salak haberlere gülüyoruz. Ama gerçekten sizler mutsuzsunuz diye insanları mutsuz etmeye, huzur kaçırmaya çalışıyorsunuz ama istediğiniz olmayacak çünkü biz daha da birbirimize sarılıyoruz. Ama unutmayın ki erkek arkadaşımın da bir ailesi var biraz haber yaparken 2 kere düşünün. Ve mutlaka mutlu olmaya çalışın! Çünkü mutsuzluk kokularınız buraya kadar geliyor…”

Hatice kimdir?

Birçok albüm çıkaran şarkıcı son dönemde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde doğdu. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastigi kanisina vardiktan sonra profesyonel çalismalara basladı.

1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003’te vefat etmiştir.

Albümleri

Vol1 – 1999
Vol2 – 2000
Vol3 – 2001
Bitaneme – 2005
Canımın Ötesi – 2006
Tenin Tenime – 2008
Pardon – 2010
Çok Uzadı Bu Ayrılık – 2012

Teklileri

Aşk Kadınının Aşk Adamı – 2013
Sarmaş Dolaş – 2014
Kuşkulanma – 2016