Son Paylaşım

Hazal Kaya: Bu ne terbiyesizlik?

Hazal Kaya, ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında yapılan bir habere ateş püskürerek, “Bu ne terbiyesizlik, uyguladığınız şiddetin farkına varın” dedi.

Hazal Kaya, ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında yapılan bir habere oldukça sinirlendi. Güzel oyuncu Kaya, Twitter hesabından haberi alıntılayarak, “Bu ne terbiyesizlik” dedi.

Hazal Kaya, 37 yaşındaki oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında yapılan “Tuba Büyüküstün bu parayı nereden kazandı?” haberine sert tepki verdi. 28 yaşındaki Kaya, “Bu ne terbiyesizlik ya? Ne münasebet böyle bir haber yapabiliyorsunuz? Senelerdir alnının teriyle hepimizin gözü önünde çalışıp para kazanan,görünen o ki doğru yatırımlar yapan genç bir kadın. Erkekler araba alınca yeni oyuncağı diye nitelendirirsiniz? Hayırdır?” diyerek öfkesini dile getirdi.

Hazal Kaya: Uyguladığınız şiddetin farkına varın

Ali Atay ile dünyaevine giren Kaya, “Dilinizi,üslubunuzu düzeltmek zorundasınız. Uyguladığınız şiddetin farkına varmak zorundasınız. Medya olarak kullandığınız dilin nelere sebep olabileceği günlerdir yazılıp çiziliyor. Bilmiyorsanız okuyup öğrenmek zorundasınız! Bu sizin işiniz!” sözleriyle adeta ateş püskürdü.

Kaya’nın bu sözlerinin ardından ilgili haber kaldırıldı.

1 Ekim 1990 yılında doğan Kaya, İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu, 6 Şubat 2019 yılında oyuncu Ali Atay ile hayatlarını birleştirdi. Yapımcı Fatih Aksoy daha önce yaptığı açıklamada, Özge Özpirinçci ve Kaya için “Her iki arkadaşa da, erkek oyuncuların aldığının iki katını ödüyorum” ifadelerini kullanmıştı.