Son Paylaşım

Hıncal Uluç: "Arda'ya acele doktor lazım"

Sonpaylaşım : Usta gazeteci Hıncal Uluç, Berkay'ın burnunu kıran Arda Turan için "Arda'ya acele doktor lazım" diyerek ünlü futbolcuyu yerden yere vurdu.

Usta gazeteci Hıncal Uluç, Sabah'taki köşesinde Arda Turan'ı konu aldı.

"Arda'ya acil doktor lazım" diyen Hıncal Uluç şu ifadelere yer verdi:

"Doktor" dediğim "Ruh doktoru!.." Çünkü bu delikanlının profesyonel yardıma ihtiyacı var. Çünkü hiç kimse, hem de bu kadar değerliyken kendi kendini böylesine ısrarla ve inatla yok etmek için çırpınmaz..."

"Onun için "Ruh doktoru" şart! Yani sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en gözde sporcularından biriyken, Barcelona gibi bir takıma kadar yükselmişken, böyle hataları arka arkaya nasıl yapar bir adam? Barcelona şutladı. Ders almadı. Milli takımdan kovuldu.. Ders almadı. Bu ülkede ne Fenerbahçe, ne de Galatasaray talip bile olmadı.. Ders almadı. Başakşehir son bir şans tanıdı.. Onu bile kullanamadı. Yüz karası bir olay yaratıp çok ağır ceza aldı. İşte Süper Lig başlayalı 8 hafta oldu, Arda hâlâ tribünde."

"Şu yaptığı rezilliğe, ayıba, utanca bakın.. İler tutar tarafı yok. A'dan Z'ye yüz karası, her şey. Rezalet!.. Skandal!. Evlisin. Eşin hamile.. Doğumu yakın. Senin de sahalara dönmen yakın.. Şu yaptığın işe bak, Arda!. Utanman da mı kalmadı?."