Son Paylaşım

Hüseyin Başaran 'Mina'sını ölümsüzleştirdi

Acılı baba Hüseyin Başaran uçak kazasında kaybettiği kızı Mina Başaran'ın adını hangarın ve uçağın üzerine yazdı.

Mina Başaran ile birlikte 11 kişinin olduğu, Başaran Holding'e ait Bombardier Challanger 604 tipi özel iş jeti bekarlığa veda partisinden dönerken 11 Mart'ta İran’da düştü. Uçakta Hüseyin Başaran'ın bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 mürettabat hayatını kaybetti. Baba Hüseyin Başaran, vefat eden kızı Mina'nın adını hangara yazdırdı.

Başaran Holding'e ait özel iş jeti 11 Mart'ta İran'da düştü. Uçakta Hüseyin Başaran'ın bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 mürettabat hayatını kaybetti.

2018/04/13/huseyin-basaran-minasini-olumsuzlestirdi.jpg

BEKARLIĞA VEDADAN DÖNÜYORLARDI

Birleşik Arap Emirlikleri Şarika kentinden dönerken İran'da düşen Türk jetinde hayatını kaybeden Mina Başaran'ın adı, babası tarafından Atatürk Havalimanı'nda sahibi oldukları uçak hangarına ve bir uçağına yazdırıldı.

2018/04/13/huseyin-basaran-minasini-olumsuzlestirdi_1.jpg

MİNA'NIN ADI JETE VERİLDİ

Başaran Holding'e ait Challanger 604 tipi uçak 11 Mart'ta Birleşik Arap Emirlikleri Şarika kentinden İstanbul'a gelirken İran'da henüz belirlenemeyen bir nedenle düşmesi sonucu hayatını kaybeden 11 kişiden biri olan Mina Başaran'ın ismi Atatürk Havalimanında bulunan Başaran Holding'e ait hangara ve iş jetine verildi.

2018/04/13/huseyin-basaran-minasini-olumsuzlestirdi_2.jpg

Acılı babanın aldığı karar sonucu uçağı ve hangara Mina Başaran'ın ismi yazılırken, havalimanında hangar ve uçak görüntülendi.