Son Paylaşım

İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız evlenecek mi?

Eski eşi kızı Elif'in de annesi olan Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifi edeceğini söyleyen İbrahim Tatlıses'e, Yıldız'dan olumlu yanıt gelmedi.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Seda Sayan'la programına katılan İbrahim Tatlıses birbirinden ilginç açıklamalarda bulunurken, küçük kızı Elif'in annesi Ayşegül Yıldız'a da canlı yayında bir evlilik teklifi etmeyi düşündüğünü açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ayşegül Yıldız ise İbrahim Tatlıses'in bu düşüncesinden daha önce haberi olmadığını söylerken, evlilik fikrine sıcak bakmadığını belirtti.

"ÖNEMLİ TEKLİFLERİM OLABİLİR"

Programda evlenmeyi düşündüğünü vurgulayan İbrahim Tatlıses, "Evlenmeyi düşünüyorum. Elif'in annesi (Ayşegül Yıldız) olabilir. Önemli tekliflerim olabilir. Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifim olacak. Aşık değilim ama evlenmek istiyorum. Kendisine bu teklifimi daha önce sunmadım. Televizyon ekranlarından ona teklif ediyorum." dedi.

CEVAP GECİKMEDİ

Bu teklif karşısında bir hayli şaşırdığını belirten Ayşegül Yıldız, "İbrahim Bey çocuğumun babası. Aramızdaki sevgi, saygı her daim var olacaktır. Ancak iş yeniden evliliğe gelince, bu konuda olumlu düşüncelere sahip değilim" dedi.