Son Paylaşım

İdo: Kimse bir kadına "bunu giyme" demesin

Sonpalaşım : "Bileklerime Kadar Acıyor" adlı yeni albümü piyasaya çıkan İdo Tatlses çok özel açıklamalarda bulundu.

Posta'dan Oya Çınar'a konuşan İdo Tatlıses çok özel açıklamalarda bulundu.

Yasemin Şefkatli'yle ilişkileri hakkında konuşan İdo, "Ben kimseyle ilişkimi kötü bitirmedim. Onunla da kötü bitmedi. Kısmet değilmiş... Bu sözü çok seviyorum. Güzel bir laf: Kısmet değilmiş... Bence her şey kader kısmet. Tabii siz elinizden geleni yapacaksınız. Sonrası kısmettir gerçekten." dedi.

Eski sevgilisi Yasemin Şefkatli'nin Instagram'da paylaştığı cesur dekolteli fotoğrafını kaldırmasını isteyen İdo Tatlıses, "Hayatınıza giren kadınlara karşı fazla sahiplenici ya da kıskanç davrandığınız oluyor mu?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Kıskancım ama bence bu maçoluk değil. Sahiplenirim ama “Oraya gitme, şunu giyemezsin” gibi bir yaklaşımım asla olmaz. Gerek yok bunlara. Herkes kendini biliyor zaten. Yetişkin bir insana ne yapıp ne yapmayacağını, ne giyip giymeyeceğini söylemek garip geliyor. Kimse de yapmasın bence."

"Çapkın mısın? DM'den kimseye yürüdün mü?" sorusunu ise İdo, "Çapkınlık demeyelim ama her Türk genci kadar ben de dışarı çıkıyorum, geziyorum. Ama bunu amaç edinip, “Bugün dışarı çıkayım da biraz çapkınlık yapayım” demiyorum. DM’den yürümeeek... Yürümüşümdür mutlaka, yapmışımdır. 18 yaşımdan sonra olmuştur. Mesaj atmışımdır. Ama bunu hangi erkek yapmıyordur ki?" şeklinde cevapladı.