Son Paylaşım

İrem Derici, Sedat Doğan'a evlenme teklifi etmiş

Sonpaylaşım : Işın Karaca, eski eşi Sedat Doğan ile evli olduğu dönem İrem Derici'nin Doğan'a evlenme teklifi ettiğini söyledi.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu ünlü sanatçı Işın Karaca oldu. Sedat Doğan ile evli olduğu dönem hakkında açıklamalar yapan Işın Karaca'nın söyledikleri ağızları açık bıraktı.

Ünlü sanatçı Işın Karaca, "Sedatla evlendiğimde imzayı attığım an annemin haklı çıktığını anladım. Babamın hasta olduğu dönemler çok zordu." dedi.

"İrem Derici Sedat Doğan'a evlenme teklifi etti"

Ünlü şarkıcı İrem Derici hakkında şok ifadeler kullanan Işın Karaca şu açıklamayı yaptı:

"Biz Sedat'la boşanmamıştık daha. Bir gece bir arkadaşım İrem Derici'nin facebook hesabındaki bir fotoğrafı gönderdi. O fotoğrafta İrem Derici ve Sedat el ele tutuşuyordu. O gün artık dedim ki, 'Hayat çok sert ve çok acımasız, insanı çok yaralayan bir şey'. Ben kimseyi kimseye kötülemedim. İrem Derici, Sedat'a evlenme teklifi etmiş. İrem Derici bizim evli olduğumuzu da biliyordu. Ben sadece benim gözlerime bakmalarını bekliyorum. İrem Derici'yi ben de sevmiyorum beğenmiyorum sesini, şarkılarını, ahlaki olarakta beğenmiyorum. Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil tabii. Ama hepimizin değerleri başka. İrem genelde benim sahne aldığım yerlerde sahne almıyor. Karşılaşsak hiçbir şey yapmam. Onun gözüne bakmak isterim. Bir insanın gerçek duygusunu anlamak için gözüne bakmak lazımmış"