Son Paylaşım

Işın Karaca - İrem Derici gerginliği büyüyor

Sonpaylaşım : Işın Karaca'nın canlı yayında yaptığı açıklamaların ardından İrem Derici ile yeni bir polemik doğdu.

Canlı yayında açıklamalarda bulunan Işın Karaca evli olduğu dönemde, İrem Derici'nin eski eşi Sedat Doğan'a evlilik teklif ettiğini söyleyerek yeni bir polemiğin kapılarını açtı.

Işın Karaca'nın sözlerinin üzerine Instagram hesabından açıklama yapan İrem Derici, kimse beni kendisiyle karıştırmasın diyerek davacı olacağını duyurdu.

Ünlü ikili arasındaki polemik git gide büyüyor. Şimdi ise Işın Karaca'dan bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yazı paylaşan Işın Karaca şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Gülşen ve Müge 2nize de sonsuz teşekkürlerimi sunarım... program çok keyifliydi. 
Saklayacak hiç bir şeyim yok! Hiç olmadı ve olamaz da. Ben nerden geldiğimi bildiğim için gittiğim yol dümdüz! 
Yaşadığım bir sıkıntıyı sorduklarında dimdik cevabımı veririm...
Rica ederim Sosyal medyadan bana basın danışmanlarınızın ağızı ile konuşmayacaksın! Kimin ne olduğu ve ne kadar güvenirliliği var ortada! 

Ben zamanında, kucağımda küçük bir bebekle dururken, babamı toprağa vermişken de boş durmadım, durdurmadınız!
Durmadım çünkü dünün yarını var! Kul bilmezse Allah bilir, ve hayatta hiç bir şey gizli kalmayacaktır sözü çok yüklüdür...
T.C den çıkış tarihinizden kaldığınız otele kadar bütün detaylar var. Kanıtlı.. öyle bol keseden atarak değil. 
İftira arıyorsan muhatabın ben değilim. Tatilinizi tüm detayları ile getirenlere soracaksın hesabını, bana değil.. Avukatım geçmişte bu araştırmayı zaten yapmakla yükümlüydü. 

Ne de olsa ortada bir boşanma davası mevcuttu! Şimdi Sana iftira? Hakaret? Bu olayın neresinde var? 
Beğenmediğiniz doğruların karşısında hemen dava açıyorum demeler! Aman durma, aç! Öyle hedef şaşırtmaya çalışmakla olmaz o işler!! Sizin ettiğiniz hakaretten ya ben dava açarsam?! Aklı başında 2 GAZETECİ bana 2012 senesinde yaşanan bir olayı sordu bende yüreğimin bütün dürüstlüğü ile cevap verdim! Kimsenin zoruna gitmesin doğrular ⭐️ Şimdi siz bel altın vurmaya çalışırsınız! Ama benim karnım tok sizin Ali-Cengiz oyunlarınıza. Basın danışmanına sor istersen bana neler söylediğini o dönem de! Çevir yanmasın olmasın kimse şimdi.. Siz siz olun, aman hakarete filan gireyim demeyin.
Kanunlar artık bu konuda çok sıkı... Ben de hiç korkak değilim!!"