Son Paylaşım

İşte Demet Akalın'ın evliliğini bitiren söz

Sonpaylaşım : 6.5 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde bitiren Demet Akalın'ın boşanma süreciyle ilgili detaylar ortaya çıktı.

Ünlü popçu Demet Akalın, Okan Kurt ile evliliğini 11 Eylül'de anlaşmalı olarak bitirdi. 10 dakika süren çiftin davasında taraflar herhangi bir tazminat isteminde de bulunmadı. 

Okan Kurt'un 150 milyon liralık borcu için Akalın'ın Beykoz'daki evine haciz işlemi başlatıldı. Ama haciz Hira’nın odasına uzanınca Akalın çıldırdı. Odasındaki TV ile bilgisayarı alınan Hira, “Anne bari köpeğimi almasınlar” deyince gözyaşlarına boğulan Akalın o an son kararını verip avukatına “Bizi boşa” dedi. Akalın, eski eşi Okan Kurt'a sosyal medya hesabından sitem etti.

Evine haciz gelen Akalın, "Benim evim Okan'ın ağabeyinin home ofisiymiş. Pes artık. Kızımın odasını bile almayı düşündüler. Ne diyelim" dedi.

"DELİKANLI KIZ DEMET AKALIN"

Öte yandan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan köşesinde Demet Akalın ile ilgili bir yazı yayınladı. İşte Ahmet Hakan'ın o yazısı:

"Kocasının işlerinin bozulması yeni değil.

Uzun, upuzun bir zamandır gündemde.

Uzun süredir...

- Alacaklılar kapıdaydı.

- Borçlar birikmekteydi.

- Çok ciddi bir sıkışmışlık söz konusuydu.

*

Ne yaptı Demet Akalın?

Hemen bırakıp gitmedi, anında kaçmadı, epey direndi, sürekli destek çıktı, hep yardımcı oldu, süreci uzattıkça uzattı, her zaman sahip çıktı, daima yanında durdu.

Yani boşanma aşamasına gelinceye kadar “delikanlıca davranış” denilen bütün davranışları sonuna kadar sergiledi.

*

Haksızlık etmeyelim, hakkını yemeyelim."