Son Paylaşım

Kaia Gerber annesi Cindy’i kopyalıyor

Kaia Gerber, geçtiğimiz günlerde 18. yaşını kutladı. 2001 doğumlu genç modelin, annesi Cindy Crawford’un 90’lar modasını kopyalaması oldukça dikkat çekti.

Kaia Gerber, stilinde eski top model annesi Cindy Crawford‘u ilham alıyor. 3 Eylül’de 18. yaş gününü kutlayan Kaia Gerber, magazincilerin objektifine yakalandı. DailyMail‘de yer alan habere göre; New York The Edition otelde doğum gününü kutlayan genç model, stiliyle fark yarattı.

2001 doğumlu Gerber, adeta annesinin 90’lar modasını yaşatıyor. Moda dünyasının önde gelen modellerinden Gerber, annesi Cindy Crawford’un Versace elbisesinin günümüze güncellenmiş bir modelini doğum günü için tercih etti. Cindy Crawford’un 1992 MTV Video ve Müzik ödüllerinde giydiği elbisenin bir benzerini giyen Gerber, dikkatleri üzerine çekti.

Cindy Crawford

Kemeri, topuklu ayakkabıları ve deri eteğiyle gözleri üzerine çeken 18 yaşındaki Gerber, annesinin 90’lardaki ikonik tarzını yansıttı.

Kaia Gerber kimdir?

Kaia Gerber dünyanın en ünlü top modellerinden olan Cindy Crawford‘un kızıdır. Annesi gibi model olarak bir çok markanın reklam yüzü ve podyum çekimlerinde mankenlik kariyerine adım atmıştır.

Malibu High School’da eğitim hayatını sürdürmektedir. Henüz genç yaşına rağmen annesini şimdiden geride bırakmış ve hem Amerika’da hemde bir çok ülkede isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

2018 yılında ise dünyaca ünlü fotoğrafçı, fenomen Türk asıllı Mert Alaş ile bir araya gelmiş ve The Love Magazine için moda çekimi gerçekleştirmiştir. Günümüzde Fendi ve Chanel defilelerinde sıkça podyumda yer alarak mankenlik kariyerini sürdüren Gerber şimdiden geleceğin süper modeli olarak gösterilmektedir.

Kaia Gerber, her ne kadar yeni yaşını oturaklı ve güvenli parçalarla karşılamış olsa da, stilinde fazla sayıda ‘Jenerasyon Z’ elementi de saklıydı. Mesela, boncuk askılı omuz çantası tam da Carrie Bradshaw’un yapacağı tarzda bir seçimdi. Ayrıca Gerber’ın renkli camlı güneş gözlükleri de yine gücünü 2000’lerden almakla meşguldü.

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen şimdiden Chanel, Valentino, Miu Miu, Prada ve Alexander Wang podyumlarına Cindy Crawford’un şöhret mirasını taşıyan Kaia’nın anbean değişkenlik gösteren stil evrimini takipteyiz!