Son Paylaşım

Kavga 'çizme'yi aştı; Ömür boyu saklayacak mıydım!

Hayranına hediye ettiği çizmelerin internetten satışa çıkarılması üzerine zehir zemberek sözler söyleyen Demet Akalın'a hayranından yanıt geldi.

Ünlü sanatçı Demet Akalın ile Tarsus'daki konserinde çizmelerini hediye ettiği hayranı arasında 'çizme' kavgası son sürat devam ediyor.

Demet Akalın'ın çizmelerin internette satışa çıkarıldığını öğrendikten sonra sosyal medya hesabından, "Bazen bazıları gerçekten hiçbir şeyi hak etmez! Numaramız aynı dedin! Hediye hatıra olarak saklanır satışa çıkmaz. Yazık geri gönder ben başka kıymet verecek gerçek bir fanıma veririm." sözlerine hayranı Duygu Temir'den yanıt geldi. 

2018/01/10/e.jpg

Temir sosyal medyadan konuya açıklık getirdi."Ben Duygu Temir. 27 Aralık 2017 Tarsus'un kurtuluşunda gerçekleşen konserde Demet Akalın'ın çizmesini hediye ettiği kişiyim" diyen Duygu Temir "Şimdi gerçek olayı anlatmak için bu paylaşımı yapma gereği duydum...

ÇİZMELERİ PAYLAŞ BENİ DE ETİKETLE DEMİŞ 

Konser bittikten sonra güvenlik görevlisi ile ile bana çizmeleri gönderdi. Bu çizmeleri paylaş, beni de etiketle demiş. Ben de paylaşıp Demet Akalın'ı etiketledim. Yani kısacası ben Demet Hanım'dan hiçbir şekilde çizmeleri isteyip ayak numaramız aynı bana verin diye bir cümle kurmadım." dedi. 

2018/01/10/v.jpg

ÖMÜR BOYU SAKLAYACAK MIYDIM 

"O gün bana çizme değil de altın hediye etseydi ben o altını ömür boyu saklayacak mıydım" diye soran Temir "Tekrardan Demet hanıma vermiş olduğu hediye için teşekkür ederim. geri istemiş olmasından dolayı da iade etmeye hazırım." dedi.