Son Paylaşım

Kaya Çilingiroğlu: Kalçası sığmadı

Kaya Çilingiroğlu Twitter hesabı üzerinden bir hostesin kalçasını hedef alında sosyal medya ayaklandı. Çilingiroğlu paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı.

Kaya Çilingiroğlu’nun Twitter hesabından sarf ettiği sözler herkes tarafından tepki çekti. Hülya Avşar ile yaptığı evlilikle magazin gündeminde yer almaya başlayan Çilingiroğlu, skandal sözlere imza attı.

Uçak yolculuğu yapan Çilingiroğlu, bir hostesin kalçasıyla ilgili bir tweet atınca sosyal medya ayaklandı. Magazin gündemine düşen Çilingiroğlu, paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Kaya Çilingiroğlu’ndan skandal sözler

Çilingiroğlu uçak yolculuğundan sonra kullandığı firmanın adını yazarak “Bodrum-Sabiha Gökçen hattında bir hostes vardı kalçası koridora sığmıyordu” yorumunda bulundu.

Tepki çekince kaldırdı

Bir kadının bedeni üzerinden böyle bir yorum yapan Çilingiroğlu’na sosyal medyada eleştiri yağdı. Takipçileri bu çirkin yorum sonrası “İnsanları böyle bedensel görünüşü ile ifade edecek kadar sığsın” diyerek Çilingiroğlu’nu eleştirdi. Çilingiroğlu, kısa sürede tartışma yaratan tweeti yayından kaldırdı.

Kaya Çilinigroğlu kimdir?

1964 yılında dünyaya gelen Kaya Çilingiroğlu, İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi ve babası doktor olan Çilingiroğlu, evin tek çocuğudur. Ailesi Trabzon’un Sürmene ilçesinden.

Çilingiroğlu, Ayşem Saraçoğlu ile yaptığı kötü giden ilk evliğini 1990 da bitirdikten sonra, ikinci evliliğini, dört yıl flört ettiği sanatçı Hülya Avşar‘la Ağustos 1997’de Paris’te yaptı. Bu evlilikten 15 0cak 1998 tarihinde Zehra adlı bir kızı oldu. Zehra ismi, Kaya Çilingiroğlu’nun babası Prof. Dr. Hüseyin Kaya Çilingiroğlu’nun annesinin isminden geliyor. Çift, 2005 yılında boşandı.

Türkiye’nin en sevdiği sanatçılardan biri olan Hülya Avşar‘la yaptığı evlilikten dolayı, magazin basınının gündeminden hiç düşmediler. Çilinigroğlu, Avşar’ı Feraye Tanyolaç ile aldatınca evlilikleri bitti.

Üçüncü evliliğini, Feraye Tanyolaç ile 19 Şubat 2009 tarihinde oğulları 2.5 yaşındayken yaptı. Bebeğe, dedesi Profesör Hüseyin Kaya Çilingiroğlu’nun ismi verildi.

Galatasaray kulübünün yüzme takımında 8 sene spor yaptı, yüzme milli takımının kaptanlığına kadar yükseldi, onlarca kez rekor kırdı. Beşiktaş taraftarıdır. Tenis, kayak, badminton ve squash oynar. İyi bir golf oyuncusu ve Klassis Golf Club üyesidir. Yüzme, racketball ve golf spor dallarında üçünde de Türkiye şampiyonluğu var.

Biriktirmeyi sevdiği için otomobilden kredi kartına, madeni paradan saate, kalemden şapkaya daha birçok konuda koleksiyonu bulunmaktadır.