Kemal Doğulu TV8 müjdesini verdi
Son Paylaşım

Kemal Doğulu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla TV8 ekranlarında yeni bir programa başladığını duyurdu.

4 Ekim 2019 Cuma 19:17

Kemal Doğulu, ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında jüri üyeliği yapmasının ardından uzun süre ekranlara ara vermişti. Bazı mekanlarda DJ’lik yapan Doğulu, TV8 müjdesi verdi. Haberi Instagram hesabından duyuran Doğulu, büyük bir sürprizle döndüğünü söyledi.

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla ekranlarda ün kazanan Kemal Doğulu yeni bir proje ile geri dönüyor. Instagram hesabından paylaşım yapan Doğulu, “Çok yakında TV8’de yeni, ilk ve büyük bir sürprizle geliyoruz. Beklemede kalın” diyerek müjde verdi. Doğulu’nun paylaşımının altına yakın arkadaşları ve takipçilerinden tebrik mesajları geldi.

https://www.instagram.com/p/B3M5RbthsXS/

Modacı ve DJ Doğulu, geçtiğimiz günlerde dolandırıldığı haberleriyle gündeme gelmişti. Menajeri tarafından 500 bin TL dolandırıldığını söyleyen Doğulu, şu şekilde konuştu:

“Antalya’da bir organizasyon vardı, fırtına çıktığı için sahne alamadım. Menajerim, mekanın sahibine gidip ‘Kemal bey çıkmadı ama parasını istiyor’ demiş. Mekânın sahibi arkadaşım. Beni aradı, ‘Böyle bir şey var doğru mu?’ diye sordu. Yıllardır bu şekilde yapıyormuş. Çalıştığım kanalda tanıştım bu kişiyle, şoförlüğümü yapıyordu. Çok sevdim, kardeşim gibi gördüm önce asistanım sonra da menajerim yaptım. 1-1,5 yıl kadar yaptı bu işi. Sürekli çalışıyordum, ama bir şekilde para alamıyordum. Hep mekanlar suçluymuş gibi lanse ediyordu. Halbuki paraları almış ama ‘almadım’ demiş. Ben ona çok güvendim, kardeşim gibi seviyordum. O da bana bunu yaptı”

Kemal Doğulu kimdir?

14 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelen Kemal Doğulu Mersin’de doğdu. Oyuncu Kadir Doğulu’nun abisi olan Kemal Doğulu, 5 kardeşin en büyüğü. Mersin’de kuaför olan kuzeninin kuaför dükkanında çıraklık yaparak kariyer macerasına başlayan Doğulu, o zamanlar 12 yaşındaydı. İmam Hatip Lisesi’ne giden Doğulu, ailesinden gizli olarak Anadolu Lisesi sınavlarına girdi ve İmam Hatip Lisesi’nden ayrıldı.

ABD’de bulunan babasının yanına gitmek isteyen Doğulu, vize işlemlerini halletmek için İstanbul’a geldi. Bu sırada İstanbul’da kuaför dükkanı olan başka bir kuzeninin yanında çalışmaya başladı.

Saç tasarımları yapan Doğulu, zamanla makyaj da yapmaya başladı. Zamanla yaptığı saç tasarımlarını ve makyajları çekmeye başlayan Doğulu’nun fotoğrafları Elle dergisinde yayımlandı.

Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imaj danışmanlığını yapan Doğulu, fotoğraf çekimine ve klip yönetmenliğine de davam etti.

2004 yılında New York Fashion Week’te Bahar Korçan ve Michael Kors defileleri için saç-makyaj yaptı.

2014 Temmuz ayında İstanbul, Nişantaşı’nda bir kuaför salonu açtı.

2014 yılında Kemal Doğulu, Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği, Uğurkan Erez, İvana Sert ve Nur Yerlitaş’ın da yer aldığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında jüri görevi yaptı. Programın isminin değişmesinin ardından da jüri üyeliği yapan Kemal Doğulu bir süredir TV ekranlarında yer almıyor.