Son Paylaşım

Kerem Bürsin: Belki arkamdan konuşuyorlardır

Sonpaylaşım : Ünlü oyuncu Kerem Bürsin kendisini eleştirenlere, "Belki arkamdan konuşuyorlardır. Yüzüme karşı bir şey demediler" dedi.

Türkiye'nin ilk vampir dizisi "Yaşamayanlar"ın ilk bölümü internet üzerinden yayınlandı. Kerem Bürsin'in başrolünde olduğu dizide Bürsin'in oyunculuğu ve yapımcılığı hakkında sosyal medyada birçok eleştiri geldi.

Posta'nın haberine göre; dizide Dimitry adlı bir vampiri canlandıran Kerem Bürsin, Yasemin Şefik’in Best FM'deki programına konuk oldu. 31 yaşındaki oyuncu eleştiriler hakkında konuştu.

Eleştirilerin normal olduğunu söyleyen Kerem Bürsin, ''Bir daha ne zaman böyle fırsat gelecek, Türkiye'de Vampir'i oynayacağım? Bu önemli'' diye konuştu.

Öte yandan yapımcılığı da üstlenen Kerem Bürsin, ''Kelebekler filmine yapımcılık yaptın. Bu dizide de yapımcı tarafında da varsın. Birileri sana çok erken şimdi yapımcılık yapma dedi mi'' sorusuna ise şu cevabı verdi:

''Derdimiz sanatı teslim etmek. Risk almak gerekiyor. Belki arkamdan konuşuyorlardır. Yüzüme karşı bir şey demediler. Ülkemizde çok doğru yapılmıyor bazı şeyler.''