Son Paylaşım

Kerem Bürsin’in fenomen sevgilisi kimdi?

Oyuncu Kerem Bürsin’in, Serenay Sarıkaya’ya çok benzeyen gözler önüne serilmeden biten Youtuber sevgilisinin Duygu Özaslan olduğu iddia edildi.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya 4 yıllık ilişkilerini nisan ayında noktalamıştı. 2. Sayfa programının iddiasına göre Kerem Bürsin, fenomen bir isimle aşk yaşadı. Serenay Sarıkaya’ya benzerliğiyle konuşulan sosyal medya fenomeni isminin açıklanmasını istemediği ve iddiaları doğruladığı öne sürdü.

Serenay Sarıkaya’ya benzetildi

Bursin’in gizemli aşkının ünlü Youtuber Duygu Özaslan olduğu iddia edildi. Çektiği makyaj videolarıyla fenomen olan Duygu Özaslan’ın Youtube kanalında Serenay Sarıkaya makyajı adı aldında ve Sarıkaya‘nın dizi karakterlerini canladırdığı, ünlü oyuncuya çok benzediği makyaj videoları bulunmakta. 

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya’ya benzeyen sevgilisi kimdi?

İddiaya göre fenomen ile Kerem Bursin’in ciddi bir ilişki yaşamaya hazır olmadığı için ilişkilerini açıklamaya yanaşmaması üzerine ayrıldıkları, güzel ismin şu anda ciddi bir ilişki yaşadığı ve bu ilişkinin zarar görmemesi için isminin gizli kalmasını istediği de belirtildi.

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? 

Kerem Bursin ile adı aşk dedikodusuna karışan Duygu Özaslan’ın kim olduğu merak edilen konular arasında yerini aldı. Çektiği makyaj videoları ile fenomen olan Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında? 

Duygu Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlamış ve kısa sürede fenomen haline gelmiştir. 

Duygu Özaslan bir röportajında; yabancı vlogge’ları izlemeyi sevdiğini, arkadaşlarının makyaj konusunda kendisine çok danıştığı için, bir kanal açmasını söylediklerini, bunun üzerine youtube kanalı açtığını söylemişti.

Duygu Özaslan, 1.5 milyon aboneye sahip.

Geçtiğimiz haftalarda reklam yüzü olduğu markanın lansmanında konuşan Kerem Bürsin aşk hayatıyla ilgili “Mutluyum” açıklaması yapmıştı.