Son Paylaşım

Kim Kardashian altına kaçırdı! Olay oldu

Kim Kardashian, Amerika’da yayınlanan, Jimmy Fallon’nun sunduğu The Tonight Show programında, giydiği sıkı korseyi çıkaramayınca altına kaçırdığını söyledi.

Kim Kardashian’dan ilginç bir itiraf geldi. Kardashian, tuvalette giydiği korseyi çıkaramayınca altına kaçırdığını söyledi.

Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian Amerika’da yayınlanan, Jimmy Fallon’nun sunduğu The Tonight Show programında, giydiği korselerden dolayı tuvalete giderken korseyi çıkarmaya çalışırken altına kaçırdığını söyledi.

Kim Kardashian korselere fermuar dikecek

Sıkı korsesini çıkartamadığı için altına kaçıran Kardashian, bu durumun ne kadar zor olduğunu, bu sebeple kendisine ait olan markasının bundan böyle, kadınlar için korselerine fermuar dikeceğini söyledi.

ÖDÜL GECESİNDE ÜZERİNİ KİRLETTİ

Özellikle ödül töreni gibi gecelerde üzerini kirlettiğini söyleyen Kardashian, bu durumun kadınlar için ne kadar zor olduğunu ve gecelerini mahvettiğin bildiği için kendi markasına ait korselerin fermuar ile üretmeyi düşündüğünü söyledi.

DAKİKALAR İÇİNDE 2 MİLYON DOLAR GELİR ELDE ETTİ

Ünlü yıldız 10 Eylül’de piyasaya sürülen korselerden dakikalar içinde 2 milyon dolardan fazla gelir elde etti. Kim Kardashian, yeni çıkardığı vücut şekillendirici korse koleksiyonunun satışa çıkmasından saniyeler sonra satış patlaması yaşadı. Kardashian’ın dakikalar içinde 2 milyon dolarlık gelir elde ettiği belirtildi.

TMZ’nin haberine göre, daha önce Kimono adını verdiği için geleneksel Japon kıyafetleri ile Uzak Doğu kültürüne karşı saygısızlıkla suçlanan ve bu nedenle koleksiyonunun adını değiştiren Kardashian, yeni ürünlerinin satış hızıyla kendi rekorunu kırdı.

Daha önce ürettiği Spanx adındaki ürünlerin 12 ayda 4 milyon dolarlık satış getirisi olmuştu. Ancak bu defa bir yıllık gelirin yüzde 50’si sadece bir günde sağlandı.

Kardashian, 100 doların altında fiyatlara satılan ürünlerinin ilk tanıtımını ağustos ayında Instagram hesabından yapmış, “Hayranlarım ve takipçilerim benim için büyük bir ilham kaynağı. Her zaman onların geri dönüşlerini, fikirlerini dinliyorum ve yeni marka adıyla ilgili düşüncelerini paylaştıkları için minnettarım” ifadesini kullanmıştı.