Son Paylaşım

Kristen Stewart 10 pide, 3 kuru fasulye, 2 tabak dolma yedi!

Sonpaylaşım : Dünyaca ünlü yıldız Kristen Stewart, Charlie'nin Melekleri filminin çekimleri için geldiği İstanbul'da Karadeniz lokantasında yemek yedi.

Hollywood'un ünlü ismi Kristen Stewart, Charlie'nin Melekleri serisinin yeni filmi için İstanbul'a geldi. Beyoğlu'nu gezen Stewart, yemek yemek için ise bir Karadeniz lokantasını tercih etti. 

Alacakaranlık serisi ile ününe ün katan Kristen Stewart bu lokantada 10 Karadeniz pidesi, üç tabak kuru fasulye ve iki tabak karalahana dolması yedi.

Günaydın'ın haberine göre; Charlie'nin Melekleri filminin, Mısır Çarşısı ve Veliefendi Hipodromu'nda yapılan çekimlerini tamamlayan ünlü aktris, önceki gece Beyoğlu Corridor'da eğlendi.

2018/12/06/kristen-stewart-karadeniz-lokantasinda.jpg

YEMEKLERE BAYILDILAR

Daha sonra Stewart, arkadaşlarıyla birlikte Asmalımescit'teki Sisore Pera Karadeniz Evi'ne gitti. Yöresel yemeklere hayran kalan ekip; 10 Karadeniz pidesi, üç tabak kuru fasulye ve iki tabak karalahana dolması yedi. Çıkışta, koruması Stewart'ın yüzünü eliyle kapattı.

DEV BÜTÇELİ FİLME İSTANBUL DAMGASI

Kristen Stewart'ın başrolünü oynadığı ve bir bölümü İstanbul'da çekilen Charlie'nin Melekleri filmini, geçtiğimiz aylarda İstanbul'a gelen Elizabeth Banks yönetiyor.