Son Paylaşım

Mehmet Ali Erbil üç haftada eridi!

Kaçış Sendromu sebebiyle uzun süre yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil’in ziyaretine gelen şarkıcı Banu Parlak’ın paylaşımlarında ünlü şovmenin çok kilo verdiği görüldü.

Şarkıcı Banu Parlak, Kaçış Sendromu nedeniyle 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil’i ziyaret etti. Üç hafta önce 2. Sayfa programına katılan ve kilolu haliyle dikkat çeken Erbil’in birden zayıflaması sevenlerini korkuttu.

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta İstanbul Maslak’ta özel bir hastaneye giriş yaparken görülmüştü. Erbil’in kaçış sendromu hastalığından ötürü, her ay düzenli olarak aldığı serum nedeniyle hastaneye geldiği açıklanmıştı.

Herkesi korkuttu!

Arabada çektiği videolarla fenomen olan ve sonrası şarkıcılığa geçiş yapan Banu Parlak, dün akşam kızı ve annesi ile Mehmet Ali Erbil’i ziyaret etti.

27 Eylül’de Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ve aldığı kilolarla dikkat çeken Erbil, üç hafta içerisinde adeta eridi.

Hızla verdiği kilolarla dikkat çeken Mali’nin hastalık sürecindeki yorgunluğu da yüzüne yansıdı. Ünlü şovmenin son görüntüsü herkesi korkuttu.

Kaçış sendromu nedir? Belirtileri neler, tedavisi var mı?