Son Paylaşım

Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın basın danışmanıymış

Topladığı yüz milyonlarca liraya alarak sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın basın danışmanının yakından tanıdığımız oyuncu Mehmet Çevik olduğu öğrenildi.

Yaklaşık 500 bin üyesi olan Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın çok kısa bir süre önce üyelerinden yüz binlerce lira topladıktan sonra sırra kadem basmıştı.

Önce Dubai'ye oradan Uruguay'a gittiği konuşulan Mehmet Aydın'dan haber alınamazken yaşanan gelişmelerin ardından Gümrük ve Ticaret  Bakanlığı'nın 'nitelikli dolandırıcılık' kabul ederek Aydın hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Şirketin sessiz sedasız boşaltıldığı öğrenilirken Mehmet Aydın'ın yanında bir de tanıdık yüz olduğu ortaya çıktı.

2018/03/13/mehmet-cevik.jpg

BASIN DANIŞMANI MEHMET ÇEVİK'Tİ

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Deli Demir karakteriyle izlediğimiz Mehmet Çevik'in Çiftlik Bank'ın basın danışmanı olduğu ortaya çıktı.

Çevik, Çiftlik Bank'ın hem 14 Aralık'ta İnegöl'de hem de dün Konya Tuzlukcu'da temelini attığı tesislerde kürsüye çıkarak şirketin hedefleri ve mevcut durumu ile ilgili açıklamalar yapıp, Çiftlik Bank'ı savunmuştu.