Son Paylaşım

Merve Sanay’dan ‘koltuk altı’ paylaşımı

Merve Sanay’ın Instagram’da yaptığı paylaşım sosyal medyayı ikiye böldü. Sanay, ‘koltuk altı kılları’ ile paylaşım yaparak kadınlara seslendi.

Merve Sanay’dan sosyal medyayı ikiye bölen bir paylaşım geldi. Ünlü fenomen ‘koltuk altı kılı’ paylaşımıyla takipçilerini isyan ettirdi. Instagram’da 1,3 milyon takipçisi bulunan Sanay, tüm kadınları ‘koltuk altı kılı’ ile paylaşım yapmaya davet etti.

Ünlü fenomen Sanay, sosyal medya hesabından yayınladığı koltuk altı fotoğrafında şu açıklamayı yaptı:

“Eveeet Türkiye’de yeni bir akım başlatıyorum… Sadece erkeklerin mi koltuk altı kılı olabilir? Kimse bizi kalıba sokamaz. Farkındalık yaratıyoruz! Hadi bakalım feministleri görelim.”

https://www.instagram.com/p/B2RskNxAgSB/

Ünlü fenomene tepki

Sanay takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Sanay bir takipçisi fotoğrafa, “Tepkini böyle absürt bir şekilde belli etmeye gerek yoktu midem bulandı.” ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, “Her halince çok güzelsin. Desteğe devam.” ifadelerini kullandı.

Merve Sanay kimdir?

Merve Sanay henüz 21 yaşında. Sanay 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Düzgün fiziği ile dikkat çeken Merve Sanay 1.78 boyunda, 58 kilo. Sanay, DJ’lik yapıyor. Periscope ve İnstagram hesabında büyük kitleye ulaşan Sanay sık sık paylaşımları ile gündeme geliyor. Sanay’ın İnstagram takipçi sayısı 1 milyonun üzerinde. Ayrıca Periscope üzerinde de 549 bin takipçisi bulunuyor. Merve Sanay ‘Türk Lokumu’ isimli bir film için kamera karşısına geçti.