Son Paylaşım

Merve Sevi eşiyle krizi aşamadı! Boşanıyor

Sonpaylaşım : Spor eğitmeni Çalkan Algün ile geçtiğimiz yıl Ağustos ayında dünyaevine giren Merve Sevi, "Şiddet gördüm" iddiasıyla boşanıyor.

4 ay önce evliliğini bitirmek için mahkemeye başvuran ancak vazgeçen Merve Sevi, eşiyle arasındaki krizi aşamadı. Ünlü oyuncu ile eşi Çalkan Akgün, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarmıştı.

Ancak çift, ayrılık iddialarını yalanlamış, "Ayrılık yok sadece Instagram sayfalarımızı kişisel kullanma kararı aldık" açıklamasını yapmıştı.

KRİZİ AŞAMADILAR

Ünlü oyuncu, dört ay önce yine eşinden boşanmak için mahkemeye başvurmuştu. Şiddet gördüğünü iddia eden Sevi’nin dilekçesinde "Kocam enerji içeceğini suratıma fırlattı” ifadeleri yer almıştı. Ancak çift kısa süre sonra barışmış, Sevi de sosyal medya hesabından "Hakkımda çıkan şiddet görüyor açıklamaları, almış olduğum uzaklaştırma kararı abartılı bir şekilde yayınlanmıştır. Eşim tarafımdan şahsıma yapılmış bir şiddet ve tehdit söz konusu değildir. Her evlilikte olan özellikle ilk yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşıyoruz" açıklamasını yapmıştı.