Son Paylaşım

Miray Daner ile Kubilay Aka barıştı

Miray Daner ile Kubilay Aka’nın barıştıkları iddia edildi. İhanet yüzünden aşklarını sonlandıran çiftin, ilişkilerine ikinci bir şansı verdikleri öğrenildi.

Miray Daner ile Kubilay Aka, ilişkilerine kaldıkları yerden devam etme kararı aldı. Birbirlerine çok yakıştırılan çift, bir süre önce ‘ihanet’ iddialarıyla ayrılmışlardı. Kubilay Aka’nın Miray Daner’i bir güzelle aldattığı görüntüler magazin medyasına sızmıştı. Ancak çiftin yeniden bir araya gelme kararı aldığı öğrenildi.

Miray Daner ikinci şansı verdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; Miray Daner, sevgilisi Kubilay Aka’ya ikinci bir şans verdi. Kubilay Aka’nın Daner’i, Hilal Altınbilek ile aldattığı iddia edilmişti. Ünlü çiftten konuyla ilgili bir açıklama gelmemişti.

Duygusal veda mesajı

Kubilay Aka, güzel oyuncu Daner ile ilişkilerinin sonlandığını Instagram hesabından yayınladığı şu sözlerle duyurmuştu:

“Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.”

Miray Daner kimdir?

Miray Daner, genç bir oyuncu. Vatanım Sensin’deki Hilal rolüyle fırtınalar estiren Daner, genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerine birçok rol sığdırdı.

15 Ocak 1999 İstanbul doğumlu olan Daner, Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okudu. Küçük yaşlardan itibaren dizilerde rol almaya başlayan başarılı oyuncu, ilk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır.

Ardından 2007 yılında Bez Bebek dizisinde rol almıştır. 2009-2011 yılları arasında “Papatyam” adlı dizide 121 bölüm Metin Akpınar’ın torunu “Gonca”yı canlandırmıştır. 2015’te Medcezir dizisindeki şımarık Beren Beylice karakteri ile tanındı. Miray Daner, son olarak Kanal D ekranlarında iki sezon boyunca ekranlara gelen, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in baş rollerini paylaştığı Vatanım Sensin isimli dizide de Cevdet ve Azize’nin memleket sevdalısı kızı Hilal karakterini canlandırmıştı. Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan Yürekli karakterini canlandıran Daner, 1.64 metre boyunda, 55 kilo ve Oğlak burcudur.