Son Paylaşım

Muazzez Ersoy'u şoke eden operasyon!

Sonaylaşım : Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyon dostlukları oldukça iyi olan Muazzez Ersoy'u da sarstı.

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda, ''suç örgütü elebaşı" olduğu iddiasıyla hakkında gözaltı kararı verilen Adnan Oktar ile Oktar Babuna'nın da aralarında bulunduğu 166 şüpheli gözaltına alındı.

Geçtiğimiz Mart ayında Adnan Oktar'a ait A9 TV’nin 8. kuruluş yıldönümü gecesinde sahne alan Muazzez Ersoy ile Adnan Oktar'ın arasındaki samimiyet dikkat çekmişti. Yaklaşık 400 davetlinin katıldığı gecede Muazzez Ersoy sahne alırken, etkinliğe Güllü, Ankaralı Turgut ve Arif Susam da katılmıştı.

2018/07/11/muazzez-ersoyu-soke-eden-operasyon.jpg

'SALONA ÇOK ZARİF BİR BEYEFENDİ GİRDİ'

Adnan Oktar salona girdiği anda Muazzez Ersoy, "Salona çok zarif bir beyefendi girdi" diye anons yapmış, Oktar'ın sahne alan Muazzez Ersoy'la yakından ilgilendiği görülmüştü. İkili birbirine sarılmıştı.

MUAZZEZ ERSOY'U SARSAN OPERASYON

Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy'un şok suçlamalarla Adnan Oktar'a yönelik yapılan operasyon karşısında sessizliğini koruduğu görüldü. Ersoy, sosyal medya hesaplarında da herhangi bir paylaşımda bulunmadı. Yaşananlar 'Muzazzez Ersoy'u sarsan operasyon' olarak yorumlandı.

 • USD
  -0,68
  4,7587
 • EURO
  -0,73
  5,5711
 • ALTIN
  -0,77
  188,23
 • PETR
  1,31
  74,0300